اصول پرواز و غواصی

[ad_1]

ورزش غواصی است که همیشه یک تابع از سفر. تعداد بسیار کمی از غواصان به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی و کار در عرض 30 دقیقه از مورد علاقه خود را به شیرجه رفتن سایت. بنابراین اغلب ما با آن مواجه حمل و نقل موضوع به ما مکان های غواصی. اگر شما در حال غواصی با تمام از خود دنده رانندگی به شیرجه رفتن سایت و یا اسکله قایق معمولا وضعیت ایده آل. اما اغلب اوقات ما خودمان را پیدا کنید رزرو شیرجه مقصد جایی است که شما نیاز به هیئت مدیره یک هواپیما. این به این معنی نگه داشتن شیرجه کیسه وزن زیر 50 پوند یا پرداخت حق بیمه برای بررسی کیسه های خود را با شرکت هواپیمایی.

وجود ملاحظات دیگر برای غواص است که پرواز فراتر از نگه داشتن چمدان با وزن کمتر از 50 پوند است. به عنوان بخشی از برنامه ریزی سفر خود را اولین چیزی که شما همیشه باید انجام دهید این است که گسترده ‘چک لیست’ از دنده خود را و نیازهای دیگر برای سفر. مطمئن شوید که ‘چک لیست’ هماهنگ با سفر خود را سفر. طرح هر شیرجه رفتن قبل از اینکه شما حتی بسته دنده فرو رفتن خود را به طوری که شما یک ایده از آنچه انتظار می رود. برای مثال اگر شما در حال سفر به یک مکان از راه دور و هنوز مطمئن شوید که چه شیرجه اپراتور ارائه خواهد شد را به همراه یک میان وعده انرژی و بسته خود را از فولاد ضد زنگ بطری آب (خالی با درب حذف شد). رفتن را از طریق کیت کمک های اولیه را به مطمئن شوید که همه چیز هنوز هم وجود دارد و آماده است در صورت نیاز. به خصوص مطمئن شوید که شما برخی از آنتی هیستامین ضد اسهال و ناراحتی معده داروها گنجانده شده است. بسته به عنوان اگر شما نمی ممکن است قادر به خرید هر چیزی بلافاصله در مقصد خود را.

به خوبی در پیش از ترک بررسی با مرکز کنترل بیماری اگر شما در حال رفتن به رفتن را از طریق و یا اقامت در یک کشور که در آن شما مطمئن نیستید از زمان شرایط بهداشتی. بررسی آنلاین در CDC نقطه gov وب سایت برای هر اعلامیه یا خاص واکسیناسیون مورد نیاز است. نگه داشتن در ذهن است که برخی از عکس ممکن است نیاز به دستور پزشک و نیاز به برخی از زمان برای آنها موثر باشد. دیگر واکسن ممکن است یک پنجره از اثربخشی و نیاز به سفر در یک دوره خاص. ترین غواصان باید یک کارت شخصی خود را در تاریخ پزشکی و اطلاعات تماس برای حمل با خود فرو رفتن دنده. حتما به لیست هر گونه آلرژی و سابقه پزشکی و همچنین به عنوان اطلاعات تماس اضطراری.

مطمئن شوید برای بررسی با کشور مقصد خود را برای نیازهای خود را در اعتبار گذرنامه خود را. شما ممکن است تعجب است که برخی از بسیار محبوب غواصی مقصد نیاز است که گذرنامه خود را نمی تواند انقضای عرض 6 ماه. آیا صبر کنید تا آخرین لحظه برای تمدید پاسپورت باید آن را آماده و تجدید آن قبل از آن منقضی می شود.

خود را انجام داده اید قبل از سفر برنامه ریزی و در حال حاضر شما آماده برای سر به فرودگاه. مطمئن شوید که شما اقامت خوبی هیدراته با نوشیدن مقدار زیادی از بخار آب مقطر’ قبل از رفتن به فرودگاه. در ایالات متحده ایمنی سازمان حمل و نقل (TSA) اجازه نمی دهد که شما برای حمل آب از طریق امنیتی خود را بررسی کنید. متاسفانه این به این معنی است که شما باید نوشیدن فیلتر بطری یا آب شیر هنگامی که شما پاک کردن امنیت است. این بخار آب مقطر’ کمک خواهد کرد که از بین بردن برخی از سموم در سیستم شما قبل از سفر. این مهم به ادامه نوشیدن آب تا زمانی که شما در هیئت مدیره هواپیما. در حالی که برخی از مردم ترجیح می دهند که کنترل ورودی خود را به اجتناب از نیاز به استفاده از توالت در هواپیما این است که یک انتخاب ضعیف برای بهداشت شخصی شما. خط پایین در اینجا است که به هیدراته ماندن تا آنجا که احتمالا در طول سفر خود را به شیرجه رفتن به مقصد.

اجتناب از نشستن هنوز هم برای مدت طولانی از زمان. اگر شما قادر به بلند شدن و راه رفتن در اطراف در حداقل انعطاف پذیری خود را از عضلات پا و انجام برخی از امتداد. پوشیدن جوراب های فشرده سازی در طول یک پرواز طولانی خود را برای کمک به گردش خون. وجود دارد مقدار زیادی اطلاعات بیشتر در مورد ترومبوز سیاهرگی عمقی (DVT) که ممکن است کمک به توضیح این بیماری است. غواصان باید بدانید که چگونه جدی لخته خون می شود. لخته خون می تواند فاجعه آمیز و یا حتی کشنده باشد اگر لخته نقل مکان کرد و در اثر فشار باعث آمبولی ریوی (ریه ها).

غواصان بستگی به توانایی آنها در برابر فشار در گوش میانی که نزولی است. به این دلیل که مطمئن شوید که سینوس های خود را واضح و روشن در طول پرواز. اگر یک تغییر ناگهانی در فشار کابین رخ می دهد شما می تواند به توسعه یک اختلال گوش. در حالی که به طور کلی یک مشکل نیست, مطمئن شوید که شما نمی توسعه عفونت گوش از نشستن در هواپیما با یک دریچه هوا دمیدن هوای سرد از سمت راست در گوش خود را.

پرواز به شیرجه مقصد بسیار مانند هر سفر با برخی از ملاحظات اضافی. شما از آن ساخته شده وجود دارد و لذت می برد خود را به خوبی برنامه ریزی شده تعطیلات غواصی در حال حاضر از آن زمان به سر منزل. در حال حاضر آنچه شما نیاز به دانستن ؟

مطمئن شوید که شما به طور کامل تمیز و خشک دنده خود را به عنوان بهترین عنوان شما احتمالا می تواند. هر مرطوب دنده خواهد بود دو برابر مشکل است. اول از همه آن را به وزن بیش از زمانی که آن را خشک بود احتمالا شما هزینه بیشتر برای بررسی کیسه در فرودگاه. اگر آن را نمی توانید شستشو داده واقعی و قبل از بسته بندی آن را به احتمال زیاد به دلیل بد بودن از زندگی چیزهایی است که درگذشت.

یک نگرانی بزرگ در معاملات با بیماری رفع فشار یا ‘خم’. هر غواص مسئول بدانند و مانیتور خود را به شیرجه رفتن عمق و بار در رابطه با این. بدون گرفتن ویژگی های قانون کلی این است که اگر شما یک غیر-فشار شیرجه شما باید قبل از پرواز سطح از 12 ساعت. نگه داشتن در ذهن است که میزان اشباع نیتروژن در خون است که واقعا در زمان تعیین شده شما صرف تحت فشار است. اگر پرواز در اواسط صبح یا اوایل بعد از ظهر به احتمال زیاد نیست که شما غواصی در همان روز پرواز. زیر آبی است که یک نگرانی بنابراین لوله تنفس همه شما می خواهم قبل از پرواز.

مسافران مکرر یادگیری ترفندها در طول راه از تجربه و غواصان متفاوت هستند. بیشتر به شما به شیرجه رفتن در انواع مختلف از مقصد بیشتر به شما خواهد شد در مورد چگونه به آماده شدن برای سفر خود را. پرواز فقط نیاز منطبق با قوانین شرکت های هواپیمایی و پرواز عمومی ” است که به طور کلی کار نمی کنند در بهترین منافع از غواصان است. نه بیش از حد طولانی پیش شرکت های هواپیمایی اجازه داده تا به سه کیسه چک بدون شارژ. در یک زمان آنها اجازه گلف بازان برای بررسی خود را از باشگاه گلف و غواصان برای بررسی خود را به شیرجه رفتن کیسه به صورت رایگان. بنابراین ما با تغییر قوانین اما هیچ کس نمی تواند ما را از غواصی در مکان های عجیب و غریب در جهان است.

[ad_2]