اصول موتور سیکلت جوال برای مبتدیان

[ad_1]

Toolbox دوچرخه, مقالات برخی از مفید قطعات یدکی و کیت کمک های اولیه خود را از ماشین های اسباب بازی و ملزومات – شما می توانید با خیال راحت نگه دارید و انجام تمام این مسائل در موتور سیکلت خود را در خورجین. جدید کوچک و در عین حال جادار مدل اضافه کنید و به راحتی و به نظر می رسد از ماشین خود را. شما می توانید این جا معمولا سخت bags/موارد بعدی به یک یا در هر طرف خود موتور را به چرخ های عقب زیر صندلی مسافر. رفع آنها را در حامل در پشت صندلی مسافر نیز یک گزینه خوب است. آنها ممکن است نگاه ساده اما چیدن جوال خود را ‘خیابان’ موتور نیاز به برخی از تحقیقات است. در اینجا برخی از اشاره گرها مفید برای دانستن بیشتر در مورد موتور سیکلت جوال:

  • اتصالات: هر خورجین مناسب نیست در هر موتور. شما انتخاب کنید این کیسه ها بسته به نوع دستگاه شما از نوع رزمناو تور ورزشی تور دوچرخه ورزشی, dual-ورزش و استاندارد است. شما باید بیشتر گزینه های سفارشی اگر دستگاه شما امثال هارلی دیویدسون (HD), Suzuki, Honda, هندی, کاوازاکی و یاماها, پیروزی, پیروزی, و یا جهانی است. بنابراین خرید جوال با توجه به نوع و سازنده موتور سیکلت خود را.
  • مواد: موتور سیکلت جوال عمدتا ساخته شده از فیبر (پی وی سی), نایلون, چرم مصنوعی یا از چرم مصنوعی (وینیل) و پلاستیک. در حالی که کیسه های نایلونی هستند با دوام چرم مصنوعی است ساده ترین راه برای حفظ و محبوب ترین است. به جز نایلون ساخته شده جوال بقیه مقدار زیادی باید سطوح سخت است.
  • آب و هوا مقاوم در برابر: آب و نباید خود را تحت تاثیر قرار خورجین. باید آن را مقاوم در برابر تغییرات محیطی و مسائل خود را باید به سالم ماندن.
  • قفل کردن سیستم: امن و ساخته شده است در سیستم قفل کمک می کند تا اطمینان از ایمنی خود را متعلق.
  • دست و پنجه نرم: به دنبال انتشار سریع سگک عامل این کیف به راحتی.
  • انعطاف پذیر نصب: سعی کنید برای رفتن کیسه های انعطاف پذیر برای نصب هر دو به عنوان پرتاب بیش و سخت پیچ. شما می توانید حمل و پرتاب بیش از آنهایی که با شما به عنوان کوله پشتی. پیچ آنهایی که ارائه دلبستگی ایمن به کیسه و بنابراین خوب برای راه طولانی سفر.
  • قاب فلزی: مصنوعی یا واقعی چرم جوال از دست دادن شکل با زمان. اما به لطف فریم فلزی آنها کمک به نگه داشتن کیف چرم از تضعیف در حالی که اضافه کردن به دوام خود را. فولاد ضد زنگ قاب ترجیح داده بیش از برنج و یا هر فلز دیگر است. مطمئن شوید که یکی از شما انتخاب کنید تا به این ضد تضعیف فولاد ضد زنگ فلز چارچوب در محل.
  • خرید نقطه: برای معاملات آنلاین در هنگام خرید موتور سیکلت جوال. چند مباحث حمایت قیمت گذاری رقابتی واکشی شما درست ارزش برای پول است.

[ad_2]