اصلاح دید با لیزر عمل جراحی – بهبود بینایی با لیزیک

[ad_1]

تصحیح بینایی عمل جراحی می تواند به درمان افرادی که دچار اختلالات بینایی مانند نزدیک بینی (بینی) دوربینی (دوربینی) و آستیگماتیسم و پیر چشمی. این نوع عمل جراحی می تواند بیمار را دید و برگشت.

نزدیک بینی (بینی) اتفاق می افتد زمانی که قرنیه و لنز بیش از حد قوی هستند و باعث اشعه های نور به تمرکز در جلوی شبکیه چشم. از سوی دیگر دوربینی (دوربینی) زمانی رخ می دهد که قرنیه و لنز بیش از حد ضعیف هستند و باعث عدم تمرکز اشعه های نور بر روی شبکیه است. آستیگماتیسم ناشی از عيوب انکساری به عنوان قرنیه کاملا کروی. به عنوان یک نتیجه از نور متمرکز شده است در مکان های مختلف باعث نامتقارن تاری. پیر چشمی رخ می دهد به علت پیری که به طور طبیعی از دست می دهد انعطاف پذیری آن است. آن شخص را پیدا خواهد کرد آن را بسیار دشوار است به تمرکز بر روی اشیاء نزدیک.

همه این اختلال بینایی می تواند ثابت تصحیح بینایی به نام عمل جراحی لیزیک است. این عمل جراحی بدون درد روش که ترکیبی از معمولی چشمی عمل جراحی با دولت از هنر اگزایمر لیزر تکنولوژی جراحی.

اول چشم پزشکان آماده شدن ناحیه اطراف چشم را با محلول ضد عفونی کننده برای به حداقل رساندن خطر عفونت و بیهوشی قطره چشم ها به بیمار داده می شود. این روش انجام شده است با ساخت یک کاهش جزئی از طریق سطح جلویی قرنیه برای ایجاد یک 160 میکرون ضخامت فلپ و سپس سرد پرتو لیزر اگزایمر استفاده می شود برای تغییر شکل قرنیه از جمله از بین بردن میکروسکوپی لایه از بافت قرنیه برای دیدار با فرد خاص انکساری مورد نیاز است.

پس از درمان با لیزر فلپ است که با دقت قرار گیرند بیش به تازگی منحنی بافت قرنیه که در آن پایبند بلافاصله با بافت زمینه ای — مانند یک بدن خود band-aid — در نتیجه از بین بردن نیاز به بخیه که کمک می کند تا سرعت بخشیدن به روند شفا. مردم در 20 یا بالاتر مناسب برای درمان است. آنها باید چشم انداز ثبات برای آخرین بار 1 سال و لذت بردن از سلامت کلی. درمان توصیه نمی شود برای کسانی که باردار هستند.

این روش بسیار سریع است. آن است که در حدود 10 دقیقه برای هر چشم با میانگین شش ثانیه به برش فلپ و حدود یک دقیقه برای تغییر شکل قرنیه لایه با استفاده از لیزر. سریع و درمان به صورت سرپایی انجام میشود و ارائه می دهد بازیابی سریع و بدون معمول پس از عمل ناراحتی از جمله خارش خفیف یا ریگ احساس و آبکی چشم.

[ad_2]