اشکال از کیسه: چگونه است آن را بهتر از یک کیت بقا?

[ad_1]

مشکل این است که می آید تا با آمادگی طوفان گردباد سونامی و دیگر بلایای … است که شما don't باید هر چیزی را به انجام مسائل خود را در. یک کیت بقا ساخته شده است به حمل فقط چند مورد است. اما در این مورد شما'll می خواهید روز به ارزش منابع. شما نیاز به چیزی برای انجام ارتباطات و لباس و مواد غذایی شروع آتش دنده سبک پناهگاه و چند ملزومات است. چگونه شما می رویم به آن را انجام دهد ؟ با یک اشکال از کیسه.

را وارد کنید … اشکال از کیسه

خود را با اشکال کردن کیسه, you'll باید همه چیز را به “اشکال کردن” از خانه خود و یا منطقه است. این BugOut کیسه تبدیل به استاندارد است که توسط آن تمام حوادث preppers ساخت بقای خود برنامه ریزی در اطراف.

و هنگامی که شما've خواندن این مقاله … شما'دانیم ..

1. چرا یک کیت بقا است't به اندازه کافی به آخرین تا زمانی که اکثر مردم فکر می کنم.
2. و چه کلید بقا تجهیزات خود را شامل اشکال از اقلام کیسه
3. چگونه برای ساخت آن است و آنچه که تولید کنندگان به استفاده از.

در اینجا'S چرا یک کیت بقا است'T به اندازه کافی به آخرین برای 72 ساعت

بقا کیت اولیه خود را در دراز مدت ست. شما می توانید یکی از این در صورتی که خود را “گردش” طولانی شد. اشکال از کیسه بیشتر از یک فوری روزی کیت برای آمادگی اضطراری. این امر شامل ملزومات که شما انجام بیش از 72 ساعت دوره به صورت فوری بقا. اشکال از کیسه طراحی شده است که حاوی مواد غذایی, داروها, آب, در میان چیزهای دیگر. در نظر گرفتن این سناریو: سیندی می شنود گردباد آژیر ندبه. او می داند که او's رو به سرعت ترک می اما او unperturbed چرا که او آماده است. او اشکال کردن کیت به او از طریق فوری خطر است. شما آماده شده است ؟

چیزهایی را شامل و قرار دادن آن با هم

اولین چیزهایی که … محکم کیف ضد آب برای محافظت از بقای خود را تامین کنند. متفکرانه و آگاهانه به ترک هر چیزی است. شما don't می خواهید به گرفتار و بدون هر چیزی انتقادی ضروری است. مواد غذایی برای شما و خانواده خود را در طول این مهم برای اولین بار 72 ساعت است. استفاده از مواد غذایی فاسد نشدنی را در بسته های خود را. MRE's هستند به خصوص آسان به حمل و نقل و آماده شده است. Don't فراموش نکنید یک مجموعه فوق العاده از خود حیاتی داروها و روش تمیز کردن آب خود را. یک آیتم مانند 'آور' اجازه می دهد تا شما را به نوشیدنی به طور مستقیم از هر منبع آب در حالی که فیلتر آب برای شما. همچنین برنامه ریزی برای یک مجموعه فوق العاده از خود را با ارزش ترین مقالات مهر و موم شده در یک زیپ قفل کیسه نوع برای حفاظت از آنها. یک کیت کمک های اولیه نیز یک کلید علاوه بر اشکالات خود را از کیسه. به یاد داشته باشید که شامل یک کیسه خواب یا پتو و چادر برای پناهگاه بهتر است. سلاح و مهمات و یک نوشته کپی از فاجعه برنامه نیز باید گنجانده شود.

آیا شما خرید PREMADE کیت و یا خود را?

بسیاری از بقا-بر اساس پیشنهاد شرکت پیش ساخته شده اشکال از کیسه. این بسیار مهم است اگر شما aren't آگاه از همه چیز که شما نیاز دارید در یک فرار نوع از وضعیت است. کیسه های تشکیل شده از مطالب مختلف بسته به نیازهای خاص خود را. Don't را فراموش کرده ام برای اضافه کردن در شخصی خود را بقا دنده مانند داروها, کیسه چک لیست و مدارک مهم خود را. یک منبع عالی است http://www.offgridsurvival.com. . اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن همه چیز که شما می دانید که شما باید قبل از اینکه شما سفارش اشکال از کیسه. این کیسه ها اجازه خواهد داد که شما را به فرار به سرعت و برای زنده ماندن برای اولین بار در 72 ساعت.

خانه خود را دور از خانه

اشکال از کیسه و کیسه های خود را مطالب است که نزدیک ترین چیزی که شما'll همیشه باید به “خانه” در وسط ساخته دست انسان و یا بلایای طبیعی. تا زمانی که شما می دانید آنچه در آن قرار داده و چه کسی بهتر تامین کنندگان شما'll be در شکل بزرگ است.

اما اگر شما قصد فندک برای شما مهم است ؟ که's هنگامی که شما می خواهید برای بررسی از … فانی بسته کیت بقا.

[ad_2]