اسباب بازی شگفت انگیز – یوگا انگشتان پا, Genki-Kun و Healthytoes پا برانکار

[ad_1]

چه آزادی نهایی پس از پوشیدن تیز کفش پا در تمام طول روز خانم ها ؟ انگشتان پا, برانکارد حمل مصدوم!

درمان خود را به یک جفت پا برانکار استفاده از آنها را برای 10 تا 15 دقیقه در روز و آنها خود را به سهولت درد پا بعد از یک روز طولانی در دفتر. هنگامی که شما با قرار دادن پای خود را به یک جفت پا برانکار شما متوجه فوری بلند و, پخش كردن, انگشتان پا. این بلند کردن و انگشتان پا را تحریک اعصاب و عضلات خود را تقویت و به آرامش شما کمک کند.

مکرر درد و یا سوزش از یک یا بیشتر از انگشتان شما در هنگام پوشیدن کفش می تواند منجر به hammertoe. Hammertoe می تواند منجر به میخچه کوچک دایره ای ضخیم ضایعه در پوست پا. پینه نوع دیگری از پوست تجمع در پایین پا و یا بر روی توپ از پا می تواند ناشی از hammertoe. استفاده منظم از پا برانکار ممکن است به جلوگیری از hammertoe.

به مقدار ایستاده و راه رفتن باعث افزایش فشار در رگهای پاها و پاها. این فشار می تواند منجر به گردش خون ضعیف و یک بیماری به نام رگهای واریسی. استفاده منظم از پا برانکار ممکن است کمک به جلوگیری از واریس.

پا برانکار تشکیل شده است از ژل مخصوص مواد است که مجهز به فضاهای بین انگشتان خود را. چندین مارک های مختلف از پا برانکار. یوگا, انگشتان پا توسط یک نام تجاری محبوب اما Genki-Kun است گفت: برای اولین بار پا برانکارد و ادعا می کند بیش از یک میلیون جفت فروخته شده در ژاپن به تنهایی. Healthytoes یکی دیگر از نام تجاری محبوب از پا برانکار. محبوب ترین نام های تجاری تولید در اجاره سه رنگ مختلف. درمان پای خود را به یک کل جدید درمانی است که احساس می کند شگفت آور آثار زیباسازی بهبود می یابد و تقویت پاهای خود را با توجه به تولید کنندگان ادبیات.

[ad_2]