اردوگاه مانند یک قهرمان: از کجا باید این کمپینگ لوازم شده است تمام زندگی خود را ؟

[ad_1]

آن را یک آمریکایی تابستان سنت: پک ماشین بار تا بچه ها و خواندن برخی از آهنگ های در راه رفتن خشن آن را در جنگل. بسیاری از پیشرفت های فن آوری صورت گرفته است پس از شما آموخته است که چگونه به استفاده از قطب نما و آن را باور یا نه وجود دارد جدید و نوآورانه کمپینگ لوازم را از خارج از منزل بزرگ و حتی بیشتر.

بسته آن را حق

خوب هر کمپینگ عرضه بسته شروع می شود و با بسته خود را. پیدا کردن یک نور با دوام کوله پشتی با بسیاری از بخش های تسمه شانه خالی می باشند و بازتاب راه راه. بسیاری از آنها طراحی شده به صورت الکترونیک با سوراخ هدفون و بلندگو است. بر اساس نوع کمپینگ شما انجام می دهند در نظر بگیرید که امکانات آب-مقاوم در برابر مواد قفسه سینه یا کمر تسمه یا اضافی کابل برای اتصال تجهیزات. شما خودتان بعد تشکر.

شارژ خود را در چادر

پس از یک روز طولانی همه شما می خواهید انجام دهید این است دریافت برخی از استراحت فهرست اسامی را از طریق عکس های خود و قرار دادن خود را در “زیر ستاره ها” لیست پخش. وجود انواع پاپ آپ چادر طراحی شده برای نگه داشتن شما و الکترونیک خود را امن و صفحه کامل با پانل های خورشیدی چراغ روشنایی و حتی Wi-Fi. قابل شارژ و USB خورشیدی باطری مقرون به صرفه و مفید برای نگه داشتن شما را از شارژ در طول روز است.

در چرخ دنده ها

در حال حاضر که شما باید پایه و اساس مناسب برای سفر خود را, شما نیاز به مطمئن شوید که برای آوردن حق کمپینگ لوازم. در صورت شما شده است در واقع زندگی زیر یک سنگ برای چند سال گذشته, شما ممکن است بخواهید برای بررسی برخی از این تکنولوژی جدید در فضای باز:

– ضد آب و مقاوم در برابر آتش, پتو, کوله پشتی, لباس و الکترونیک

– قابل حمل, رادیو, کولر, بخاری, سیستم های تهویه مطبوع و لباسشویی

– سریع-باد هوا تشک بالش و پد

– تاشو کباب و کوره گلدان کتری و غرق و صندلی و تختخواب تاشو

– کوچک دوربین های دیجیتال, بلندگو, مشعل فانوس و پتو

– بسیاری-در-یک اسباب بازی با ابزار از جمله یک چراغ قوه, قطب نما, کیت کمک های اولیه سیم دیدم و اورژانس سوت

– محصولات بهداشت شخصی مانند حوله به اندازه دستمال مرطوب و مرطوب و یا قابل حمل, دوش

چادر که آویزان از درختان جمع آوری بلندتر از ارتفاع ایستاده و یا دراز به اندازه یک قطار مترو

– ثروت از گزینه های جدید برای قهوه و شراب خبره و همچنین اعضای کمپ با بچه ها و حیوانات خانگی

– حواس پرت اما مفید مفتولهای مانند خورشیدی یخچال و لباس است که به نوبه خود به یک کیسه خواب و چادر

پاک, آبرسانی و سوخت گیری

هیدراتاسیون اولین احتیاط ایمنی; آن را نگه می دارد شما را بیدار و هوشیار بهتر از قهوه است. همیشه بسته سفر خود را تصفیه سیستم و در نظر گرفتن آب کوله پشتی. برای مواد غذایی خشک و یا یخ خشک گزینه های ماندگاری بهترین و وجود دارد بسیاری از MRE (وعده های غذایی آماده-به-خوردن) گزینه های که خوشمزه تر از همیشه است.

محور دریافت و انتظار غیر منتظره

بدون در نظر گرفتن که در آن شما به رهبری خود کمپینگ لوازم باید شامل بقا دنده. در علاوه بر این به یک آمادگی اضطراری کیت با کمک های اولیه می باشد که بسته به یک سیستم GPS. برخی از سیستم های GPS به رخ کشیدن امکانات از جمله شکار و ماهیگیری, گزینه, moon phase راهنماهای طلوع هشدار آب و هوا سنسور barometers, دماسنج, قطب نما, AM/FM/SW/LW رادیو, بلوتوث دستگاه مخابره فیلم ناطق خورشیدی شارژ و مصرف باتری کم.

حالا که شما آماده برای ضربه زدن به جاده خود را سخت ترین چالش خواهد شد به احتمال زیاد مجبور به خودتان بازگشت به خانه!

[ad_2]