آیا سلول های بنیادی آسانسور چهره?

[ad_1]

در عصری که هر کس احساس فشار به نگاه جوان و زیبا جدید کشیدن روش اغلب ارائه شده است که وعده به نوبه خود دست زمان و از بین بردن علائم پیری را از صورت. آخرین روند در بالابر درمان ایجاد شده است بیشتر موثر و غیر جراحی جوان سازی صورت گیرد. یکی از آخرین صورت غیر جراحی درمان سلول های بنیادی کشیدن. در حالی که برخی از در نظر گرفتن استفاده از سلول های بنیادی در جراحی پلاستیک و انقلابی و توسعه و دیگران اصرار دارند که هیچ شواهدی از اثر خود را رتبهدهی نشده است وجود دارد. کشف این مقاله برای پیدا کردن چگونه این روش انجام شده است چقدر هزینه و چه مدت به نتایج گذشته است.

آنچه در آن است

سلول های بنیادی کشیدن واقعی نیست, کشیدن. لیفت صورت یک روش جراحی است که شامل برش بلند کردن اجسام از پوست صورت و مرتب کردن بافت. سلول های بنیادی روش مستلزم هیچ برش در ناحیه صورت.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که این درمان شامل استفاده از سلول های بنیادی جنینی استفاده از آن در پژوهش های پزشکی است که به شدت اختلاف است. به جای آن شامل استفاده از سلول های بنیادی بالغ گرفته شده از خود بیمار بافت چربی است. این سلول ها بلوک های ساختمان که از آن سلول های دیگر تولید می شود.

چگونه آن را انجام شده است

این روش انجام شده است در سه مرحله است. در مرحله اول جراح انجام عمل جراحی لیپوساکشن برای استخراج سلول های چربی از قسمت دیگری از بدن است. مقدار چربی برداشته شده در این مرحله است که به اندازه کافی به تاثیر ظاهر دهنده سایت, بنابراین شما نمی خواهد دریافت جایزه مجسمه سازی بدن در طول این درمان است. در مرحله بعدی جراح فرآیندهای سلول های چربی برای افزایش غلظت سلول های بنیادی و پاک کردن بافت. در طول مرحله نهایی جراح تزریق خالص چربی-سلول های بنیادی مخلوط را به صورت بیمار.

جراحان که ارائه این درمان بر این باورند که تزریق باعث تحریک تولید فاکتورهای رشد در پوست است. این به نوبه خود منجر به افزایش تولید سلولهای جدید پوست و چربی صورت. علاوه بر این تزریق محلول موجب افزایش بافت صورت در نتیجه صاف کردن خطوط چین و چروک. تزریق به خصوص مفید برای جوانی صورت بالا.

چقدر هزینه دارد ؟

این درمان ارائه شده توسط تعداد نسبتا کمی از جراحان پلاستیک. شما به احتمال زیاد باید برای پرواز به یک شهر بزرگ مانند لس آنجلس یا نیویورک برای پیدا کردن یک دکتر که قادر به انجام آن است. قیمت ها بسته به جراح و اینکه آیا تزریق انجام خواهد شد در رابطه با یک عمل جراحی مانند لیفت ابرو یا پلک, عمل جراحی است. قیمت فعلی برای سلول های بنیادی کشیدن محدوده از $6 ، 000 به $15,000.

چه مدت نتایج گذشته است ؟

تزریق سلول های بنیادی شبیه به تزریق صورت دیگر پرکننده مانند Juvederm و Restylane. که با این درمان اثرات سلول های بنیادی تزریق کاهش در طول زمان به عنوان بدن به آرامی جذب تزریق ماده است. این نیز شبیه به آنچه اتفاق می افتد بعد از انتقال چربی به سینه. در حالی که جذب تزریق ماده نمی تواند مانع از جوانی اثر این تزریق می توان توسعه یافته توسط تحت دوره ای پیگیری درمان. علاوه بر این در صورت بلند کردن بیماران ممکن است در نظر گرفتن ترکیب درمان با دیگر تزریقی مانند Sculptra و بوتاکس. اما در نهایت بیمار ممکن است تحت جراحی لیفتینگ روش به آدرس علائم پیری در پایین و میانی صورت است. خبر خوب این است که درمان های غیر جراحی ممکن است تا حد زیادی به تعویق انداختن زمان هنگامی که شما نیاز به یک فولاد آسانسور.

[ad_2]