آپنه خواب ماشین – CPAP در مقابل BiPAP

[ad_1]

باید شما تشخیص داده شده است با آپنه خواب? پزشک می تواند با تجویز یکی از دو نوع آپنه خواب ماشین آلات برای خواب شما اختلال CPAP یا BiPap ماشین. که یکی از شما بر این باورند بهترین است ؟ CPAP شده است یک نجات دهنده زندگانی واقعی کلمه. نگه داشتن راه های هوایی باز پس کسانی که آپنه خواب می تواند خواب بدون خطرات ناشی از تنفس نیست.

تفاوت بین CPAP و BiPAP

ماشین CPAP طراحی شده است برای افزایش فشار هنگامی که شما استنشاق به نگه داشتن راه های هوایی در بینی و گلو و دهان از بسته شدن در حالی که شما خواب. این شده است یک کمک بزرگ برای بسیاری از افرادی که دچار آپنه خواب و ممکن است توقف تنفس چندین بار در شب.

از سوی دیگر این دستگاه BiPAP نیز ممکن است کمک کند. با استفاده از همان تنظیمات به عنوان یک CPAP با لوله و ماسک و یک دستگاه BiPAP با استفاده از تنظیمات مختلف. CPAP با استفاده از یک فشار و BiPAP با استفاده از دو. این دو فشار نامیده می شود استنشاق فشار (IPAP) و بازدم فشار (EPAP).

که در آن CPAP با این نسخهها کار به عنوان فرد با استفاده از آن استنشاق این BiPAP بیشتر را فراهم می کند تنفس کمک. آنها تجویز شده برای بیماران مبتلا به نارسایی احتقانی قلب و دیگر بیماری های جدی موثر بر قلب و ریه ها. مردم با عصب و عضله مشکلات نیز ممکن است بهره مندی از BiPAP ماشین به جای ماشین CPAP.

این BiPAP است که از پیش تعیین شده با دو تنظیمات. فشار هنگامی که استنشاق و بازدم تحت نظارت است. زمانی که فرد خواب نیست نفس کشیدن برای سوار شدن برخی از زمان BiPAP افزایش فشار و نیروهای آنها را به یک نفس است. وجود دارد سطح بالاتر CPAP ماشین هایی که انجام این کار نیز هست. این دستگاه نیاز به یک BPM (تنفس در دقیقه) تنظیم هدفمند است که به های خاص خود را تنفس نیاز دارد.

هر دو ماشین طراحی شده است به مطمئن شوید که کاربران تنفس مجموعه ای از تعداد بار در دقیقه. یکی از مزایای اصلی BiPAP دستگاه فشار کاهش یافته است به عنوان تنفس فرد ، این را نگه می دارد آنها را از داشتن به کار به عنوان سخت در تنفس و فرد قادر به یک خواب آرام تر.

این دستگاه BiPAP بزرگ نیست و یا پر سر و صدا. آنها طراحی شده اند را به حداقل نویز ممکن است بنابراین شما می توانید خواب. گنجاندن یک مرطوب کننده ممکن است با BiPAP ساخت آن پایان بالاتر دستگاه از CPAP.

تفاوت اصلی بین این دو دستگاه خواهد بود که نیازهای بیمار است. یکی که کمک خواهد کرد که هر فردی با خاص تنفس مشکلات آنها خواهد شد بر روی دکتر امتحانات و توصیه. یک خواب تست انجام خواهد شد اجازه می دهد تا پزشک به دیدن دقیقا همان چیزی است تنظیمات مورد نیاز در این نوع از ماشین آلات مورد نیاز.

ماشین CPAP استفاده می شود به صورت خفیف آپنه خواب است. اشتباه نکنید این می تواند یک بیماری خطرناک. این فقط بستگی به سطح آپنه خواب به اداره مورد نیاز ماشین است. هر دو ماشین کاملا مفید و بسیار مهم برای داشتن خواب تنفس زمانی که آنها مشکل دارند.

این آپنه خواب ماشین آلات طراحی شده برای استفاده به عنوان هواکش. تنفس آنها است برای شما. آنها فقط مطمئن شوید که شما را در تعداد تنفس در هر دقیقه است که خود را دکتر معتقد است که برای شما مناسب است. پس از انجام آزمایشات برای تعیین اینکه چه تعداد صحیح ممکن است پزشک به شما توصیه خواهد کرد که به عنوان ماشین او فکر می کند شما نیاز دارید.

[ad_2]