آنچه را که من متوجه شدم پس از گرفتن Nattokinase?

[ad_1]

به می گویند که من یک زندگی بهتر در حال حاضر خواهد بود مطلق گرفتن. قبل از nattokinase من زندگی مجازی بود جهنم. مهم نیست که چقدر ورزش من زمانی در هر روز داده شده در به عنوان کمی به عنوان چهل و پنج دقیقه استراحت بدون پاهای من بالا من گردش خواهد برگرداندن به نگه داشتن آب در اطراف مچ پا به اندازه کافی به آنها را شبیه فیل ،

من فشار خون نیز همچنان بالا (قبل از اینکه من شروع به گرفتن nattokinase) و من هنوز هم می تواند عمیقا نگران سلامت من.

پس از کشف و مصرف یک دوز روزانه از nattokinase من شروع به دیدن نور در انتهای تونل. فقط دو تا از این قرص یک دوز از 4000 فو را (fibrinolytic واحد) است به اندازه کافی برای از سرگیری فشار خون طبیعی و کاهش اثرات hypergoagulation و پراکنده پس از DVT (ترومبوز ورید عمقی است که بسیار خطرناک لخته خون). شما ببینید یک کمی بیش از ده سال پیش من در یک تصادف ماشین که تقریبا به پایان رسید و زندگی من است. من به صرف چهار ماه در بیمارستان خوابیده از طریق کریسمس و تقریبا روز تولد من است که در ماه مارس.

در داخل و خارج از فولاد تئاتر با داشتن 9 عملیات عمده در شکم من سمت چپ من با 4 استومی, کیسه, یک DVT در سمت چپ من کشاله ران و قادر به قرار دادن یک پا در مقابل دیگری است. من نمی تواند دوباره راه رفتن را برای تقریبا یک سال و نیم پس از ترک بیمارستان. من تا به حال آخرین استومی, کیسه برداشته و در یک عملیات خطرناک در پایان سال 2012 که در آن من تا به حال یک بخش از روده بزرگ برداشته شده است. اما من هنوز هم رنج می برند از یک DVT که اجازه داده شد به اتفاق می افتد به دلیل عدم مراقبت در بیمارستان.

من می گویند که nattokinase بهبود یافته زندگی من خیلی مدیون من یک بدهی بزرگ به یکی از دوستانم که من اشاره در مسیر درست است. تقریبا همه چیز تغییر کرده است در مورد زندگی من است. من گردش بدیهی است که بهتر است که به معنی درد کمتر, کمتر, کاهش تورم پا و کبودی کمتر.

اما چیزی دیگری که بهبود یافته است, من روانی خوبی بودن. چگونه من فکر می کنم در مورد زندگی من در حال حاضر نسبت به چند سال پیش. من دیگر افسرده. من فکر نمی کنم که زندگی من معنایی ندارد و دیگر فقط نشستن بر روی مبل نزدیک به چسب به تلویزیون. من قادر به بازدید از دوستان و خانواده به صورت منظم و بدون ترس از رنج و درد بیشتر از پاهای من بودن در یک موقعیت طبیعی – پا بر روی زمین اگر من نشسته در صندلی.

می خواهید بدانید که چگونه nattokinase کار می کند ؟ اولا شما نیاز به دانستن که در آن هیچ عوارض جانبی شناخته شده برای هر کسی که است که مصرف خون تنک پزشکی است. اما شما نباید بیش از حداکثر دوز روزانه توصیه می شود و یا حداقل مشورت با دکتر خود قبل از مصرف هر گونه بیشتر اگر شما فکر می کنم شما نیاز به. دلیل این امر این است که اگر چه nattokinase خواهد شد ‘عادی’ سیستم خون شما را تا حد معینی شما باید به یاد داشته باشید که آن خون رقیق و قوی در آن و مصرف بیش از حد خواهد شد “نازک” خون خود را بیش از حد برای بدن خود را به مقابله با.

این nattokinase آنزیم متصل می شود و با سلول ها و مولکول های بدن که به نام “معرف’. اتصال اثر تغییر کلی ساختار مولکول و آن را موثر تر کار می کنند. بنابراین nattokinase به کار می رود با بدن شما, شکستن چیزهای بد و بیرون آوردن آن از بدن خود را. برای مثال لخته شدن خون. خون نازک تر می شود و لخته دریافت پراکنده و شسته. و چون خون نازک تر می شود, قلب, کند, کمتر, کار, که باعث کاهش فشار خون خود را.

[ad_2]