آنچه را می پوشند به یک آب/پارک تفریحی

[ad_1]

برای کمک به شما کشف کردن آنچه شما باید پوشیدن و آنچه شما باید همراه با شما به پارک های مختلف من لیستی که به شما کمک خواهد کرد. بسته بر روی چه نوع از پارک شما می رویم به آنچه شما نیاز دارید و باید می پوشند گاهی متفاوت است.

بیش از همه برای هر دو نوع از پارک های شما می خواهید را به زیر

· دوربین

شما می خواهید به قادر به ضبط همه سرگرم کننده شما با داشتن. با در نظر گرفتن تصاویر شما قادر خواهد بود به یاد داشته باشید سفر خود را برای سال آمده است.

· صفحه نمایش خورشید

برای بسیاری از روز شما خارج شود. حتی اگر آن را به نظر نمی رسد که وجود این مهم به کرم های ضد آفتاب و مطمئن شوید که هر کس آن را در. این به ویژه مهم است برای کودکان.

· چیزی برای سرگرم کردن کودکان در ماشین سواری وجود دارد.

اگر آن را طول می کشد در حالی که برای رسیدن به جایی که شما می خواهید شما می خواهید تا مطمئن شوید که چیزی را برای کمک به سرگرم کردن بچه ها در ماشین. این سفر بیشتر هموار و به شما خواهد شد و سپس در حالات بهتر هنگامی که شما در رسیدن به مقصد خود را.

· یک پرسه زن برای آنهایی که جوان.

هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از راه رفتن برای انجام یک پرسه زن خوب است بنابراین لازم نیست که به نگرانی در مورد حمل در اطراف کودکان در تمام طول روز.

· نقدی

در حال حاضر روز بسیاری از مکان ها را هر دو بدهی و کارت های اعتباری اما مهم این است که به پشت. شما ممکن است به اجرا کمی فروشندگان که نیست و یا ماشین آلات حتی ممکن است اما اگر شما نسخه پشتیبان تهیه پول نقد شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد این.

· مینی کیت کمک های اولیه

باید وجود داشته باشد حداقل یک نفر در یک گروه است که برخی از مرتب کردن بر اساس از مینی کیت کمک های اولیه بر روی آنها. این باید حداقل شامل band-ایدز تیلنول و Neosporin. سردرد است که آخرین چیزی که شما می خواهید به زمانی که شما یک مقدار زیادی از سواری است که شما می خواهید برای رفتن بر روی.

· مش بد/کیسه شنا

یک کیسه توری که شما می توانید بر روی خود را به عقب است handier از یک کیف پول زمانی که شما در یک پارک. شما می توانید چیزهای بیشتری در آن هر دو بچه ها و دختران آنها را می پوشند و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد یکی از شانه ها شروع به صدمه دیده است از تمام وزن در یک طرف.

آنچه را می پوشند به پارک آب

کودکان

· شنا پوشک

همه کودکان که هنوز در پوشک باید در شنا پوشک. من می دانم که وجود دارد مواد شیمیایی موجود در استخر, اما که باید تفاوت را ندارد. قرار دادن مناسب پوشک کودک خود را فقط کار درست را انجام دهید. هیچ کس نمی خواهد که به نگرانی در مورد اجسام در حالی که آنها در آب است.

· ژاکت زندگی

اگر فرزند یا فرزندان شما با هم نمی توانید شنا کنید و یا در پایین شنا سطح شما باید مطمئن شوید که شما اقدامات احتیاطی مناسب. این شامل یک ژاکت زندگی و یا هر شناور دیگری را در دستگاه.

· صندل / کفش آب

بچه ها تمایل به پرداخت بدون توجه به جایی که آنها در حال راه رفتن. به نگه داشتن آنها را از وارد شدن به هر چیزی که شما ممکن است پیدا کردن ناخالص آن است که یک ایده خوب را به همراه یا صندل یا کفش آب برای آنها. شما نمی خواهید را به طور منظم است که شما را مجبور به پوشیدن جوراب با, این ممکن است ناراحت کننده اگر آنها را مرطوب و شروع به بو. در پارک آب بتن نیز داغ اگر آن مسدود شده است آفتاب یا مرطوب. بعضی از بچه ها ممکن است کاهش تحمل درد; بنابراین آنها نمی خواهد بود قادر به تحمل آن است. اگر شما نمی خواهید به نگرانی در مورد حمل بچه خود را و یا بچه های خود را در اطراف با شما را هنگامی که آنها را در آب آن است یک ایده خوب برای اطمینان حاصل کنید که آنها چیزی روی پای خود بایستند.

· شنا

کودکان و نوجوانان نیاز به پوشیدن لباس مناسب شنا زمانی که در پارک. بسیاری از پارک نمی خواهد اجازه دهید کودکان حتی وارد پارک اگر آنها را در به طور منظم ، این خوب است اگر شما اجازه دهید آنها را تمیز t-shirt اگر شما از ترس که آنها ممکن است سوخته اما دیگر از آن, شما باید چوب به لباس است که به معنای پوشیده در آب است.

· خشک مجموعه ای از لباس های خود را برای تغییر به

آن را خوب است به یک خشک مجموعه ای از لباس های خود را برای تغییر به پس از شما انجام می شود برای روز, به خصوص اگر شما در حال رفتن به صرف یک مقدار طولانی تر از زمان در ماشین خود را. پس از یک روز طولانی در خارج از کودکان و نوجوانان خواهد شد به احتمال زیاد فصل خود خارج می شود و خسته هنگامی که آنها به ماشین. شما می خواهید را به مطمئن شوید که آنها را به عنوان راحت که ممکن است برای حفظ crankiness به حداقل برساند.

بزرگسالان

· مناسب شنا

بسیار مهم است که بزرگسالان را واقعی لانگ بیچ لباس برای پوشیدن در پارک آب است. هیچ کس می خواهد برای دیدن کسی که راه رفتن در اطراف در یک سینه بند و لباس زیر و یا بوکسورهای. یک دلیل وجود دارد که آنها یک خط جداگانه از شنا بنابراین استفاده از آن! همچنین مطمئن شوید که آن را متناسب مناسب است. اکثر مردم نمی خواهید به قادر به دیدن هر چیزی را حلق آویز/ظاهر! این است که یک خانواده پارک و یکی به یاد داشته باشید که وجود دارد بچه ها راه رفتن در اطراف.

· صندل

مطمئن شوید که شما را به ارمغان بیاورد یا صندل یا آب به پوشیدن کفش در داخل و خارج از پارک. کفش های تنیس می تواند درد از آنجا که بسیاری از مناطق شما به آب باشد بنابراین فرصت خوبی است که پای خود را در حال رفتن به خیس! شما نمی خواهید پا که در کفش های تنیس. این است که هر دو ناراحت کننده و بد بو!

· لباس های خود را برای تغییر به

این خوب است که یک خشک مجموعه ای از لباس را تغییر دهید به زمانی که شما را ترک پارک. به این ترتیب اگر شما تصمیم به توقف در هر نقطه قبل از رسیدن به مقصد نهایی خود را برای شب شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنچه که شما با پوشیدن.

· حوله

مطمئن شوید که شما باید حوله برای همه در خانواده است. در برخی از نقطه هر کس می خواهد به خشک کردن. آنها همچنین خوب برای دراز کشیدن در ساحل صندلی خود را رزرو نقاط. در این راه خانواده خود را از یک محل به بازگشت به در طول روز اگر آنها می خواهند به استراحت. این همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای پیدا کردن افراد هر چند روز.

آنچه را می پوشند به موضوع/پارک های تفریحی

کودکان / بزرگسالان

· لباس راحت

هر چند روز به شما خواهد شد انجام انواع مختلف جنبش, بنابراین شما می خواهید اجتناب از پوشیدن سفت, لباس. شما حتی ممکن است در نهایت گرفتن از یکی از سواری بنابراین شما می خواهید برای اجتناب از پوشیدن تیره undergarments زیر نور لباس و هر چیزی که شما نمی خواهید برای دریافت ،

· کفش راحت

بسیاری از سفرهای به یک پارک تفریحی یا پارک حاوی مقدار زیادی و مقدار زیادی از راه رفتن. این باعث می شود با پوشیدن کفش راحت بسیار مهم است. شما می خواهید برای جلوگیری از هر نوع کفش است که ممکن است منجر به تاول و هر یک کفش است که شما نمی خواهید برای دریافت ، بهترین شرط بندی شما این است را انتخاب کنید یا راحت تنیس کفش یا صندل که شما می دانید شما می توانید ایستاده پوشیدن برای تمام روز.

[ad_2]