آموزش سئو 2021 – دوره کامل سئو + WordPress SEO Yoast

انسان ربات نیست و این رفتار انسان است که بر سئو تاثیر قوی دارد. در این شرایط شما باید یک تیم داخلی تشکیل داده و به خوبی آنها را آموزش دهید. در هیچ کجای وب ایران آموزش این ویژگی قرار داده نشده و آکادمی 98 اولین وب سایت آموزش سئو به عنوان تخصصی ترین مرجع سئو و بهینه سازی این مورد را آموزش داده است. موتورهای جستجو با تغییر مداوم الگوریتمهای رتبهبندی خود غیر قابل پیشبینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. هم اکنون نیز سئو در حال تکمیل بوده و موتورهای جستجو همچنان در تلاش برای اضافه نمودن پارامترها و الگوریتمهای جدید هستند. گوگل در ۱۹۸۸ راه اندازی شد، که به تبع آن اصول جدید سئو را تعیین نمود. همه دنبال آخرین تغییرات و بروز رسانی های جدید گوگل هستند. گوگل چگونه اطلاعات را جمع آوری می کند؟ در یک مقاله 1000 واژه ای می توانید 3 الی 5 لینک داخلی ایجاد کنید. تکنیک دیگری که قصد دارم در این قسمت از آموزش رایگان سئو سایت به آن اشاره کنم، موضوع لینک های داخلی به انگلیسی Internal links می باشد.

این ها موضوعاتی هستند که حتما می بایست در مطلب سایت شما نیز مورد بحث قرار گرفته باشند. علاوه بر تعداد بازدید می توانید مشخص کنید که کاربران با استفاده از کامپیوتر رو میزی یا لپ تاپ ، گوشی موبایل و یا تبلت از سایت بازدید کنند. وقتی در روز چندین بازدید به این شکل با کلمات کلیدی اصلی وارد سایت شما شوند، آن هم با آیپی (IP) های مختلف و دستگاه های مختلف، گوگل متوجه نمی شود که ورودی ها فیک هستند. اما توجه داشته باشید، زیاد بودن تعداد بازدید و ورودی در روز نسبت به حد معمول و فراتر از وضعیت سایت ، باعث می شود دست شما برای گوگل رو شده و سایتتان بلافاصله پنالتی خواهد شد. چندی پیش گوگل اعلام کرد که وجود https می تواند در نتایج جستجوی تاثیر گذار باشد. کمتر مقالهای در میزفا وجود دارد که توسط دیگران کپی نشده باشد ولی همه کپیکاران، نه اعتبار خوبی نزد کاربران دارند و نه رتبه خوبی نزد گوگل دارند. صفحه را به خوبی توصیف کرده و در جهت افزایش نرخ کلیک، لحنی دوستانه با بازدیدکنندگان داشته باشید. در اصل تمامی این ۵ صفحه یک محتوا و توضیحات محصول یکسان و جزئیات مشابه دارند. حتما شما تا به این نوع نتایج را در گوگل بارها دیده اید.

اما چرا سرعت؟ خب راستش گوگل به کاربران اهمیت زیادی میدهد و در ادامه هم کاربران از منتظر ماندن پای صفحات موبایل یا رایانه برای باز شدن صفحه سایت شما خوششان نمیآید. یادم هست در گذشته ما ایرانیها حتی حاضر بودیم برای خواندن یک مقاله ۳۰۰ کلمهای در سایتی مثل ترفندستان، چند دقیقه به صفحه سفید رایانه در کافی نت نگاه کنیم و منتظر بمانیم؛ اما امروز حتی ۱۰ ثانیه منتظر ماندن آزارمان میدهد. قرار نیست با نقد و بررسی یک اینفلوئنسر شویم ولی باید سعی کنیم تاثیر مثبت داشته باشیم و اگر مشهور هستیم باید بیشتر بر روی قدمهایی که برمیداریم دقت کنیم. برای موفقیت در سئو باید تکنیک ها و استانداردهای مرتبط با این حوزه را به خوبی بشناسیم. ما سعی کردیم در این مقاله آموزش کامل سئو نکات لازم را به طور کامل توضیح دهیم. همان طور که از اسمش پیداست، لینک طبیعی زمانی به وجود می آید که یک بلاگر یا صاحب وبسایتی، از مطلب یا محتوای موجود در سایت شما، خوشش بیاید و به طور طبیعی به آن لینک بدهد. اگر این صفحه که در حال مطالعه آن هستید، کمی دیر لود میشد بی شک شما به سراغ سایت دیگری برای مطالعه مقاله آموزش سئو می رفتید.

این دو گونه از وب سایت ها الزاما با یکدیگر یکسان نیستند. آنها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایتها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبهبندی بالا، ایجاد شدهاند. هدف اصلی اجرای سئو تکنیکال در وب سایت، آماده کردن سایتی است که در مرحله اول برای رباتهای موتور جستجو به راحتی قابل درک و بررسی باشد و در مرحله دوم سایتی که ساختار صحیحی داشته و کاربر از بودن در آن و کار کردن با بخشهای مختلفش، لذت ببرد! تا جایی که من میدانم رباتها موجودات زبان نفهمی هستند و به راحتی نمیشود حالیشان کرد که ربات عزیز این صفحه را ایندکس نکن! چند سال پیش زمانی که محتوای طولانی نوشته میشد به راحتی رتبه بالا در نتایج کسب میکرد ولی دیگر از این خبرها نیست. اگر محصول بود باید مشخص می کردم که این صفحه مربوط به یک محصول است. این تگ در بالاترین قسمت کدهای صفحه قرار گرفته و کدها و تگ های بسیار مهمی را داخل خود دارد.