آلت تناسلی آسیب کمک های اولیه – مراقبت فوری راهنمایی برای مردانگی

[ad_1]

هیچ کس می خواهد به فکر می کنم در مورد آلت تناسلی آسیب بسیار کمتر زندگی می کنند از طریق یک اما وجود دارد هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که میانگین فعال مرد را حداقل گاه به گاه آلت تناسلی اضطراری است. شایع ترین آسیب های جزئی هستند و آنها اغلب می تواند در خانه درمان می شود; اما برخی از آنها جدی تر و نیاز به مراقبت های پزشکی حرفه ای آموزش دیده. چک لیست زیر را ارائه می دهد برخی از کمک های اولیه سریع نکاتی برای انواع آلت تناسلی مرد صدمات; همه از این باید دنبال کرد تا با سفر به دکتر برای فشرده تر آلت تناسلی مراقبت.

1) زیپ تروما. وقتی که آه-تا-حساس آلت تناسلی مرد پوست گرفتار می شود در یک زیپ, درد می تواند بسیار زیاد و منجر به فوری وحشت. متاسفانه تعداد زیادی از مردان در پاسخ به طور غریزی توسط دهنی, انگشت کردن دور از زیپ – یک اشتباه بزرگ است که می تواند منجر به درد پارگی.

این رویکرد بهتر است به شرح زیر است:

– آرام باقی می ماند و به آرامی سعی کنید به عصاره پوست به دام افتاده; روغن نباتی یا روغن بچه ممکن است کمک به این فرایند است.

– اگر پوست نمی توان به راحتی منتشر شد, توقف بعدی باید مطب دکتر – احتمالا شرم آور اما قطعا بهتر از پاره شدن را در پوست است.

– هنگامی که پوست منتشر شده در حفظ منطقه پاک و پرهیز از خود ارضایی و sex تا زمانی که این منطقه را شفا داده است.

– اگر زخم را نشان می دهد نشانه هایی از عفونت صحبت کردن با یک دکتر در مورد آنتی بیوتیک ها.

2) پارگی/کاهش. آلت تناسلی مرد آسیب و در نتیجه کاهش و یا پارگی باید درمان شود و در صورت زیر است:

– درخواست وزش فشرده سازی برای جلوگیری از هر گونه خونریزی.

– تمیز کردن این منطقه و اعمال یک پانسمان با گاز برای حفاظت از.

– به دنبال درمان اورژانس برای کاهش شدید و یا خونریزی که متوقف نخواهد شد.

– صحبت کردن با یک پزشک اگر منطقه آلوده می شود – آنتی بیوتیک ها ممکن است لازم باشد.

3) می سوزد. هر سوختگی باید به عنوان یک آسیب جدی که نیاز به توجه پزشکی است. اگر سوختگی به آلت تناسلی رخ می دهد مردان باید به دنبال این دستورالعمل:

– بلافاصله غرق در منطقه ولرم به آب سرد. غوطه وری در حمام بهتر است از آب در حال اجرا و جلوگیری از آسیب های پوستی.

– اگر سوختگی به نظر می رسد بیش از سطحی تماس برای خدمات اضطراری است. آیا تلاش برای حذف لباس اگر پایبند به این منطقه است.

– برای کمتر سوختگی های شدید اعمال کمپرس سرد به این منطقه است. آیا به جای یک بسته یخ یا یخ زده ژل بسته به طور مستقیم بر روی سطح پوست است.

– مراجعه به مطب و یا راه رفتن در مرکز مراقبت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

– دنبال یک دکتر را طرح مراقبت از نزدیک – این ممکن است شامل استفاده از کرم های آنتی بیوتیک و سایر داروها به منطقه آسیب دیده.

4) واکنش های آلرژیک پوستی و گزش حشرات. ناگهانی ظاهر بثورات قرمز پوست متوسط تا شدید خارش و التهاب در آلت تناسلی ممکن است نشانه هایی از واکنش های آلرژیک پوستی. این ممکن است رخ دهد در تماس با برخی از گیاهان و یا مواد شیمیایی; گزش حشرات نیز ممکن است تولید نشانه های مشابه. اگر این اتفاق می افتد مردان باید کارهای زیر را انجام دهید:

– شستن منطقه به طور کامل حذف همه آثار از محرک در سوال.

– اعمال بیش از حد ضد خارش دارو مانند هیدروکورتیزون (جهت بسته بندی باید به دنبال با دقت). هرگز درخواست یک کرم از هر نوع به پوست ملتهب یا شکسته به جز در مشاوره از یک پزشک.

– ترک منطقه باز نه با پانسمان پوشانده اجازه می دهد تا پوست به تنفس.

– دنبال کنید با یک دکتر.

5) قطع دست و پا. دشوار است به فکر می کنم – اما لازم به ذکر است… یک قطع است, اورژانس های پزشکی و خدمات اورژانس باید به نام. در ضمن مراحل زیر باید انجام شود:

– اعمال فشرده سازی برای جلوگیری از خونریزی.

– اگر امکان بازیابی قطع بخشی از عضو. محل در یک پلاستیک زیپ قفل کیسه نوع و سپس این محل در داخل یک دوم کیسه پر از یخ.

– به قطع بخشی به پرسنل پزشکی برای حفظ و ممکن است reattachment.

ادامه درمان و مراقبت روزانه

پس از آسیب اولیه بهبود یافته است تا مردان را می خواهید به برخی از اندیشه بدهد به مراقبت مداوم آلت تناسلی مرد و همچنین برای جلوگیری از آسیب بیشتر. در اینجا برخی از مراحل را دنبال:

– همیشه پوشیدن لباس زیر. یک جفت از حمایت پنبه دادخواستها نه تنها کمک می کند تا برای جلوگیری از زیپ صدمات; آنها همچنین محافظت در برابر اصطکاک ثابت خشن تری از لباس — یک مشکل است که می تواند در نهایت منجر به یک کشنده از احساس در این منطقه است.

– همیشه استفاده از یک روغن. شخصی روان کننده ایجاد یک سطح صاف است که عمل به عنوان یک مانع بین دو لایه از پوست است. آیا لایه دوم پوست متعلق به یک شریک و یا خود دست اصطکاک رخ می دهد که بدون روغن می تواند منجر به درد و – دوباره – از دست دادن احساس.

– احتیاط در اتاق خواب. حرکت با احتیاط صحبت کردن اگر چیزی احساس ناراحت کننده و اجتناب از حرکت آکروباتیک هستند توصیه می شود برای جلوگیری از پیچ خوردگی و یا ضربه آسیب.

– استفاده از آلت تناسلی مرد کرم های بهداشتی (متخصصان بهداشت توصیه می کنند Man1 مرد روغن). محصولات با کیفیت است که به طور خاص فرموله شده برای آلت تناسلی مرد شامل مواد تشکیل دهنده مانند ویتامین ها و اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان ها که همه در حال حیاتی برای سلامت و عملکرد بافت آلت تناسلی. خوب آلت تناسلی مرد کرم همچنین شامل پایان ملین است که می تواند تسکین پوست خشک, پوست و ترک آلت تناسلی مرد به دنبال و احساس سالم و پاسخگو است.

[ad_2]