آستيگمات? دریافت High-Def بینایی با کاشت لنز

[ad_1]

در سه دهه گذشته LASIK جراحی لیزری چشم رشد کرده است برای تبدیل شدن به محبوب ترین عمل های جراحی انکساری و محبوب ترین عمل جراحی انتخابی در سراسر جهان با بیش از 10,000,000 روش انجام شده است. لیزیک می تواند به بهبود بصری “حدت”, زیرکی و یا “هشیاری” از چشم انداز با تقریبا تمام بیماران با بهره گیری از حداقل 20/40 حدت پس از عمل جراحی و بسیاری از لذت بردن چشم انداز 20/20 و یا بهتر است.

اما آیا عمل لیزیک برای اعطا و فکر می کنم که همیشه موفق. لیزیک و بستگان خود (تاریخی لازک Epi-LASIK) در حال امن و سریع و آسان است تنها اگر شما یک نامزد مناسب برای آنها و تنها اگر شما قرار دادن چشم خود را در دست صالح به خوبی آموزش دیده انکساری جراح با تکنولوژی مناسب.

اگر شما در حال آستيگمات (کوته), کاشت لنزهای تماسی (ICLs) ممکن است آن را ممکن است برای شما برای دریافت بهتر حدت بینایی و کیفیت. این روش می تواند به شما کمک کند جلوگیری از خطر از گرفتن نتایج ضعیف از سنتی عمل جراحی لیزیک و به طور بالقوه خراب کردن چشم انداز خود را برای همیشه لطفا برای.

حدت بینایی

اول چه حدت بینایی چیست ؟ اگر شما حدت بینایی 20/20 است شما قادر به دیدن در فاصله 20 فوت چه فرد به طور متوسط با دید طبیعی می بیند در 20 فوت است. اگر شما حدت است 20/40 شما قادر به دیدن در 20 فوت چه کسی با چشم انداز 20/20 می توانید ببینید در فاصله 40 فوت است. و اگر شما واقعا خوش شانس هستید و باید چیزی مانند 20/15 حدت شما قادر به دیدن در 20 فوت افراد دیگر چه چیزی باید حرکت و نزدیک (15 فوت) را ببینید.

به طور کلی مردم با حدت بینایی مشکلات آستيگمات دوربین و/یا آستیگماتیسم است. هدف از لیزیک و دیگر اصلاح دید با لیزر روش برای اصلاح این حدت مشکلات به طوری که شما لازم نیست که به در تکیه عینک و یا لنزهای تماسی. اما وجود دارد بیشتر به دید خوب از 20/20 حدت. ممکن است به بینایی اما فقیر کیفیت بصری. معکوس نیز صادق است.

چشم انداز با کیفیت

بصری “کیفیت“اشاره به مشکلات بینایی است که شایع ترین در شرایط نور کم و یا در شب مانند دوبینی (دوبینی), حساسیت به نور, هاله مبهم ستاره فشان الگوهای ارواح و یا از دست دادن حساسيت کانتراست. توانایی چشم برای تشخیص کنتراست (تفاوت بین رنگهای مختلف از سفید و خاکستری) یک عامل بسیار مهم است زیرا بسیاری از چیزهایی که ما به طور معمول مانند تشخیص چهره مردم تکیه می کنند ما حساسیت به کنتراست. این مشکلات به نام “نظم بالاتر خطاهای” و نمی توان آنها را تصحیح سنتی روش لیزیک.

این “کیفیت“مشکلات نیز بسیار رایج خطرات و عوارض عمل جراحی لیزیک است. بسیاری از بیماران که تحت عمل جراحی لیزیک در دست تحت واجد شرایط لیزیک جراحان با جدی کاهش در کیفیت بینایی خود را از آنجا که آنها تا به حال بالاتر-سفارش انحرافات که به درستی تشخیص داده شد. درست زمانی که آنها فکر می کردند چشم انداز خود را خواهد بهبود پس از عمل لیزیک مخالف رخ داده است.

چه یک کاشت لنز تماس با ما?

کاشت لنزهای تماس با ما, همچنین شناخته شده به عنوان phakic داخل چشمی لنز جایگزین به سنتی عمل جراحی لیزیک برای آستيگمات بیماران و در بسیاری از موارد ممکن است ارائه آنها را با دید بهتری نسبت به لیزیک تا کنون خواهد بود. “Phakic” اشاره به یک چشم که هنوز آن لنز طبیعی در مقایسه با عمل جراحی آب مروارید که در آن لنز طبیعی برداشته شده و جایگزین شده است. یکی از بهترین قسمت در مورد کاشت لنزهای تماسی است که آنها دائمی هستند و کار درست مثل معمولی لنزهای تماسی و بدون هیچ زحمتی.

کاشت لنز شبیه لنزهای تماسی و یا وارد شده و متصل به عنبیه (قسمت رنگی چشم) و یا قرار داده شده در محفظه بین عنبیه و قرنیه (روشن لنز را پوشش می دهد که عنبیه). این بستگی دارد که نوع لنز جراح خود را انتخاب می کند. این لنز داخل چشمی (IOLs) شبیه به کسانی که مورد استفاده در عمل جراحی آب مروارید. اما در عمل جراحی آب مروارید ابری لنز طبیعی است جایگزین IOL; در ICL روش خود لنز طبیعی در محل باقی می ماند.

انواع کاشت لنزهای تماسی

وجود نام های تجاری برای کاشت لنز تایید شده توسط FDA: یکی از آنها به نام Verisyse و دیگری به نام Visian ICL. در اینجا برخی از اطلاعات در مورد تفاوت:

  • این Verisyse phakic IOL ساخته شده است از یک نوع پلاستیک سفت و سخت به نام PMMA شبیه به آب مروارید IOLs. این طراحی شده است برای اصلاح سطح متوسط نزدیک بینی. آن درج شده است از طریق یک برش قابل ملاحظه و متصل به جنس زنبق و سوسن. این روش طول می کشد حدود 15 تا 30 دقیقه و برش بسته است با حل بخیه. شما نمی قادر خواهد بود به احساس Verisyse IOL در چشم خود را, اما شما و دیگران ممکن است قادر به آن را ببینید اگر شما نگاه از نزدیک.
  • این Visian ICL کاشت لنز ساخته شده است Collamer یک ماده منحصر به فرد ساخته شده تا حدودی از کلاژن یک پروتئین به طور طبیعی در بدن است. Collamer نیز محافظت چشمان شما از اشعه مضر قرار گرفتن در معرض خورشید است که می تواند به جلوگیری از شرایط بحرانی مانند آب مروارید. این Visian ICL طراحی شده است برای درست متوسط تا شدید سطح نزديك است. آن است که تاشو است که به وسیله آن می توان بین عنبیه و لنز طبیعی از طریق یک برش کوچک. این روش طول می کشد حدود 10 دقیقه و بدون بخیه لازم است. شما نمی قادر خواهد بود به احساس ICL در چشم خود را و آن است که نامرئی به چشم غیر مسلح.

مزایای استفاده از Phakic IOLs

کاشت لنزهای تماس با ما کار خود را با چشم های کریستالی لنز برای فوکوس نور با دقت و تصحیح مشکلات بینایی خود را. همچنین شما می خواهد از عینک و یا معمولی تماس با لنز. این Visian ICL Collamer لنز خاص است گفت: به توانایی برای ارائه تصاویر با کیفیت بالا هستند که روشن و واضح در هر فاصله و واضح تر از هر روش انکساری.

بر خلاف لیزیک عمل جراحی است که باعث تغییرات دائمی به قرنیه را با یک لیزر برای تغییر شکل آن انحنای و تمرکز نور به بهبود بینایی خود را کاشت لنز انجام همان هدف را در راه های مختلف. کاشته لنز خم اشعه های نور برای اصلاح دید دور و نزدیک بینایی را بهبود می بخشد و خود را در آن توسط یک فرآیند به نام مسکن. همه از این انجام شده است بدون هر گونه تغییرات دائمی به بافت قرنیه. و phakic IOLs می تواند جایگزین و یا حذف شده در صورت لزوم برای انطباق با تغییرات آینده در بینایی خود را. تغییرات ایجاد شده در طول عمل جراحی لیزیک هستند و نه برگشت.

کاشت لنزهای تماسی هستند ایده آل برای افرادی که نامزد مناسبی برای لیزیک به دلیل نازک قرنيه و یا بالا درجه نزدیک بینی. هنگامی که لنز کاشته می شود وجود دارد هیچ تعمیر و نگهداری مورد نیاز, بر خلاف متعارف لنزهای تماسی. و phakic IOLs باید یک پیشینه ثابت برای ایمنی.

خلاصه

تمام اعمال جراحی حمل خطرات و کاشت لنزهای تماسی هستند بدون استثنا. فقط شما و جراح چشم شما می توانید تعیین کنید که چه نوع از عمل جراحی اصلاح دید است که بهترین ها را برای منحصر به فرد خود چشم. هر دو لیزیک و phakic IOLs موفقیت فوق العاده زمانی که نرخ انجام شده توسط جراح مناسب با تکنولوژی مناسب. بحث در مورد بهترین عمل برای شما با دکتر خود.

[ad_2]