آزبست در ماسک گاز

[ad_1]

همه ما می دانیم که منافع یک سرپا نگه داشتن کامپیوتر خود را به یک معلم در یک درس تاریخی برای کمک به دانش آموزان با فرایند یادگیری به عنوان آنها به لحاظ جسمی دیدن و احساس کردن آیتم های خود را برای به دست آوردن درک بهتر از آنچه که معلم توضیح است. اما زمانی که موضوع جنگ جهانی دوم, این می تواند یک برنامه به طور بالقوه خطرناک موضوع به هر دو دانش آموزان و معلمان به خصوص اگر مورد از آن دوره جنگ جهانی دوم شده است ،

چرا جنگ جهانی دوم ماسک گاز بود خطرناک است ؟

جنگ جهانی دوم ماسک گاز به طور بالقوه خطرناک هستند به عنوان آنها می تواند شامل و انتشار الیاف آزبست است. آنها همچنین می توانند آلوده به مواد شیمیایی مضر از قبلی استفاده در گاز دریل. علاوه بر این برخی از پس از جنگ گاز ماسک می توانید انتشار الیاف آزبست می باشد و می تواند آلوده.

آزمایشات نشان داده اند که الیاف آزبست می تواند استنشاق شود با پوشیدن ماسک. الیاف آزبست نیز منتشر خواهد شد از دست زدن ماسک فیلتر و یا حمل کیسه.

پس چرا استفاده از آزبست در ماسک گاز?

پس از استفاده گسترده از گازهای سمی در جنگ بزرگ انتظار بر این بود که گاز نیز می تواند یک عامل عمده در جنگ جهانی دوم پس از غیرنظامیان و همچنین پرسنل نظامی ارائه شد با ماسک گاز.

چگونه بسیاری از ماسک گاز تولید شد و چه نوع آزبست بودند استفاده می شود ؟

آن را دشوار است برای قرار دادن یک تعداد دقیق چگونه بسیاری از این آزبست حاوی ماسک گاز تولید شد اما آن را در چشم انداز یک شرکت در بلکبرن, Lancashire تا به حال یک قرارداد از سوی دولت در سال 1936 به 70 میلیون نفر و تولید ادامه داد: در طول جنگ بود.

وجود دارد دو نوع اصلی از آزبست استفاده می شود در ساخت این ماسک گاز: كهريستل (آزبست سفید) برای غیر نظامی ماسک و crocidolite (آبی آزبست) برای کسانی که به تجهیز نیروهای مسلح. خطرات بهداشتی در ارتباط با این ماسک تنها به نور آمد پس از جنگ زمانی که کارگران کارخانه ساخت ماسک شروع به نشان دادن غیر طبیعی بالا تعداد مرگ و میر ناشی از سرطان است.

چرا آزبست خطرناک است ؟

بهداشت و ایمنی اجرایی سایت هشدار می دهد: “تنفس در هوایی حاوی الیاف آزبست می تواند منجر به آزبست-بیماری های مرتبط با عمده سرطان ریه و قفسه سینه پوشش. آزبست است که تنها یک خطر برای سلامتی اگر الیاف آزبست در هوا منتشر و نفس در . گذشته از قرار گرفتن در معرض آزبست در حال حاضر می کشد حدود 4000 نفر در سال در بریتانیا. این شماره است که انتظار می رود در افزایش حداقل تا سال 2016.

هیچ درمانی برای آزبست-بیماری های مرتبط با. وجود دارد معمولا یک تاخیر زمانی بین اولین قرار گرفتن در معرض آزبست و شروع بیماری. این می تواند از 15 تا 60 سال است. ”

آنچه که باید یک مدرسه و یا یک جمع انجام دهید اگر آنها خود یکی از این آزبست حاوی گاز ماسک?

مقامات محلی باید تماس برای مشاوره در مورد چگونه به با خیال راحت به دور از ماسک های فیلتر و کیسه های بوم. در سال 2004 موزه جنگ امپریال داشت زیر صادر ارشاد به کارکنان خود:

“اکثر انگلیسی, ماسک گاز از WW2, قدیمی, آزبست (آبی و / یا سفید) به عنوان یک جزء در فیلتر … مطمئن نیستید که در آن باید آن را به عهده گرفت که این فیلتر حاوی آزبست تا ثابت شود. فیلتر ممکن است در هر مورد شامل سایر مواد محرک تنفسی. در نتیجه هیچ ماسک گاز از WW2, قدیمی, همیشه باید پوشیده شود.

توجه داشته باشید:

وجود دارد بیشتر ایمنی و بهداشت موضوع را با ماسک گاز شده اند که در معرض مواد شیمیایی به عنوان مثال استفاده می شود در 'زندگی' گاز تست و آموزش. چنین ماسک گاز نباید به کار گرفته شود و باید بر روی صفحه نمایش. آنها باید مهر و موم در کیسه های پلی اتیلن (حداقل دو لایه) و یا مهر و موم شده بی اثر ظرف. این باید انجام شود در یک بخار کمد در حالی که با پوشیدن دستکش یا دستکش دستکش و کت آزمایشگاه. دستکش باید دفع و آزمایشگاه کت دفع / laundered پس از استفاده. این محوطه باید دارای برچسب نشان می دهد که آنها حاوی مواد مضر و خطرناک است و باید باز نمی شود. هر بیشتر محوطه که آنها قرار داده شده به عنوان مثال جعبه مناسب باید به عنوان بالا توضیح داده شد.

[ad_2]